Śpiewająca 2 latka podbija Internet

Śpiewająca 2 latka podbija Internet

by -
Violet Ogea mieszka z rodzicami w Stanach Zjednoczonych w Shreveport, ale już niebawem może trafić na Broadway. Nagranie, w którym dziewczynka w dramatyczny sposób wyśpiewuje alfabet, podbija serca internautów na całym świecie.

Zaczęło się od pub­likacji video śpiewa­jącej Vio­let. Jej mama, Christi­na Ogea zamieś­ciła nagranie na Face­booku pięć dni temu, do tej pory obe­jrza­ło je już kil­ka mil­ionów Inter­nautów. Malut­ka Amerykan­ka ma zaled­wie dwa lata, wspani­ałe vibra­to i co najważniejsze już wie, że chci­ała­by zostać divą. Uwiel­bia śpiewać i tańczyć… Trochę star­si wiekiem i stażem, już przepowiada­ją jej świ­et­laną przyszłość. Aktor Jesse Tyler Fer­gu­son, znany przede wszys­tkim z roli Mitchel­la Prichet­ta z seri­alu “Współczes­na rodz­i­na” udostęp­nił na Face­booku filmik z komen­tarzem: “Nie mogę pomóc, ale ona jest jak mała Elaine Stritch”.

- Każdego dnia kiedy odbier­am ją z przed­szko­la, ona robi teatr, a mnie i swoich braci, trak­tu­je jak wid­own­ię. Kiedy śpiewałam jej na dobra­noc, zawsze od razu chci­ała uczyć się nowej piosen­ki, by łatwiej było jej zapamię­tać, zaczęłam śpiewać jej alfa­bet - wspom­i­nała mama Vio­let — Christi­na Ogea pod­czas wywiadu dla CNN.

Rodz­ice już się zas­tanaw­ia­ją w jak pok­ierować kari­erą Vio­let i nie ukry­wa­ją, że czeka­ją na tele­fon od Ellen DeGeneres. Kto wie, w końcu obie panie pochodzą z Luiz­jany.

Czy jeszcze o niej usłyszymy o Vio­let? Na wszel­ki wypadek zapamię­ta­j­cie to nazwisko: Ogea!

 

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz