Koncertowe marzenie Huillo

Koncertowe marzenie Huillo

by -
Nagranie video płaczącego Huillo podczas koncertu “Coldplay” obiegło cały świat. Film trafił na You Tube tydzień temu. Do tej pory zobaczyły go blisko 4 miliony internautów, a zespół “Coldplay” na oficjalnym koncie zespołu zamieścił twetta:  “Tego rodzaju rzeczy sprawiają, że wszystko się opłaca”.

Wszys­tko zaczęło się gdy Luis Vazquez, ojciec autysty­cznego Huil­lo, postanow­ił zabrać syna na kon­cert ulu­bionego zespołu “Cold­play”. Nie było by w tym nic dzi­wnego, gdy­by nie to że to jed­no z marzeń, małego chłop­ca. Kiedy zespół zaczął grać jeden z hitów “Fix You”, młody fan zaczął płakać. Rodz­ice uwiecznili ten moment, a potem zamieś­cili w sieci. Tata Huil­lo napisał: Zde­cy­dowal­iśmy się z żoną podzielić tym z całym światem. Musi­cie to zobaczyć. To mówi wszys­tko. “Cold­play” proszę, musi­cie to zobaczyć. Reakc­ja bry­tyjskiego zespołu była naty­ch­mi­as­towa. Na ofic­jal­nym kon­cie zespołu pojaw­ił się twett: “Tego rodza­ju rzeczy spraw­ia­ją, że wszys­tko się opła­ca”.

Zgod­nie z zami­arem Louisa, video ze wzrus­zonym do łez synem obiegło cały świat. W ciągu tygod­nia film wyświ­et­lono blisko 4 mil­iony razy.

Całe nagranie poniżej.

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz