“Bossa Noga” w Teatrze Małego Widza

Bossa Noga” w Teatrze Małego Widza

by -
Najnowszy koncert “Bossa Nowa” przeniesie małych widzów w egzotyczny świat muzyki. Każdy kto marzy o wakacjach w środku zimy, o białym piasku na bezkresnej plaży, lub słońcu które nigdy nie zachodzi, koniecznie powinien wybrać się na premierę do Teatru Małego Widza.

plakatbossaWszys­t­kich spragnionych waka­cyjnych wrażeń do wysłucha­nia niezwykłych aranżacji bossego trio w składzie: Iza Lamik, Gwidon Cybul­s­ki, Igor Spol­s­ki.

Wakac­je nie w wakac­je? Dlaczego nie! Jeśli tęskni­cie za słońcem, morzem, plażą i egzo­ty­czny­mi dźwięka­mi, wcale nie musi­cie daleko jechać. Gorą­cy i słoneczny kon­cert BOSSA NOGA to niesamowite spotkanie z daleki­mi tropika­mi. Kuba, Brazylia, Hawa­je — prze­niesiemy się w świat waka­cyjnych ryt­mów, przy których nogi same rwą się do tań­ca. Na sce­nie tro­je muzyków — pol­s­kich hawa­jczyków, bęb­ny, bal­a­fony, har­monij­ki i har­mo­ny, ukulela, guira, marakasy… Jed­nak BOSSA NOGA to nie tylko plaża i żar tropików, ale przede wszys­tkim wyjątkowe spotkanie z his­torią muzy­ki latynoamerykańskiej, klasyka­mi taki­mi jak: Bue­na Vista Social Club, Joseí­to Fer­nán­dez, czy Israel Kamakawi­wo’ole. Muzy­cz­na pozy­c­ja obow­iązkowa.

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz