Thylane Blondeau jak Kate Moss

Thylane Blondeau jak Kate Moss

by -
Nowa Kate Moss! Tak Francuzi promują magazyn mody “Jalouse” z pierwszą “dorosłą” okładką Thylane Blondeau. Dziewczynka debiutowała w wieku 4 lat podczas pokazu Jeana-Paula Gaultier. Międzynarodowy rozgłos przyniosła jej kontrowersyjna sesja w Vogue. Powrót Thylane oznacza również powrót gorącej dyskusji na temat małoletnich modelek.

Dwa lata temu Blondeau zasłynęła prowoka­cyjną sesją dla paryskiego “Vogue’a”. Pozowała wtedy w pełnym mak­i­jażu, butach na wyso­kich obcasach i przy­bier­ała pozy dorosłej kobi­ety. Zdję­cia 10-lat­ki podzieliły świat mody. Wiele oskarżeń padło pod adresem rodz­iców, którzy za wszelką cenę próbu­ją wepch­nąć córkę do show-biz­ne­su, a ówczes­nej naczel­nej Carine Roit­feld zarzu­cano, że wyko­rzys­tała dziecko, w sesji ocieka­jącej sek­sem.  Skan­dal skończył się tym, że rodz­ice Thyl­ane — aktor­ka i prezen­ter­ka telewiz­yj­na Veroni­ka Loubry oraz były piłkarz Patrick Blondeau, postanow­ili zamknąć jej stronę na Face­booku, a Carine Roit­feld odeszła z Vouge’a.

Thyl­ane jest do tej pory wys­tąpiła m.in.: w kam­pa­ni­ach Lacoste i Ral­pha Lau­re­na. Reg­u­larnie pozu­je też dla mag­a­zynów z dziecięcą modą. — Choć jest nieza­przeczal­nie pięk­na i te zdję­cia nie są tak prowoka­cyjne, jak te sprzed lat, okład­ka z pewnoś­cią oży­wi debatę, czy nie jest zbyt mło­da, by być mod­elką” — napisał “Dai­ly Tele­graph”.

PODOBNE ARTYKUŁY

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz