Miss Marc — stroje kąpielowe Little Marc Jacobs

Miss Marc — stroje kąpielowe Little Marc Jacobs

by -

Szuka­cie czegoś naprawdę wyjątkowego dla małych miłośniczek wod­nych przygód? W ofer­cie Lit­tle Marc Jacobs – dziecięcej linii syg­nowanej nazwiskiem słyn­nego pro­jek­tan­ta Mar­ca Jacob­sa, zna­jdziecie wyjątkową kolekcję kostiumów kąpielowych.

Ich bohaterką jest Miss Marc – dziew­czyn­ka z pewnoś­cią dobrze znana miłośnikom pro­jek­tów Mar­ca Jacob­sa. Miss Marc to postać wymyślona i narysowana przez Willia­ma Broome’a. Ma czarne włosy, wielkie oczy i oczy­wiś­cie zna się na modzie! Ma ogromne poczu­cie humoru, świet­ny gust i co sezon zmienia garder­obę. Choć zna się na modzie, w niczym nie przy­pom­i­na słod­kiej lal­ki. To chłopczy­ca – ener­gicz­na, ciekawska, wszę­dobyl­s­ka.

Tym razem William Broome zabrał Miss Marc na plażę, ale dziew­czyn­ka, zami­ast opalać się czy budować zam­ki z piasku, wolała… nurkować!

Dlat­ego też William Broome ubrał ją w kostium do nurkowa­nia (oczy­wiś­cie w sty­lu Mar­ca Jacob­sa), na oczy włożył oku­lary z rurką, a na ręce – pom­powane motyl­ki (na wypadek gdy­by Miss Marc miała prob­le­my z pły­waniem).

Małej Marce towarzyszy ryb­ka i… ośmior­ni­ca, która upodobała sobie miejsce na czubku głowy, przy­pom­i­na­jąc spinkę do włosów. Najwyraźniej Miss Marc bawi się doskonale, bo ma uśmiech od ucha do ucha!

Właśnie taka Miss Marc pojaw­ia się na ubrankach wod­nej kolekcji Lit­tle Marc Jacobs. Do wyboru są m.in.: kostium jed­noczęś­ciowy i dwuczęś­ciowy, sukien­ka do pły­wa­nia i bluza a także strój nur­ka – podob­ny do tego, który ma na sobie Mała “Marecz­ka”. Ubra­nia uszyte są z roz­ciągli­wego i szy­bkoschnącego połączenia nylonu i span­dexu. Pro­jek­ty dostęp­ne są w rozmi­arach od 2 do 10 lat.

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz