25 urodziny Simpsonów z LEGO

25 urodziny Simpsonów z LEGO

by -

Kul­towy ser­i­al Simp­sonowie ma już 25 lat. Z tej okazji Lego wypro­dukowało spec­jal­ny zestaw klock­ów. Jest w nim dom, cała rodz­i­na i Ned Flan­ders.

Rodzin­ny dom Simp­sonów wyglą­da wspaniale — jest piętrowy, w pełni ume­blowany, z mnóst­wem sprzętów codzi­en­nego użytku. Fig­ur­ki ide­al­nie odd­a­ją cechy ani­mowanych pier­wow­zorów. Simp­sonowie oprócz domu, w którym jest kuch­nia z wykuszem, mają garaż, a w nim rodzin­ny samochód. Fani seri­alu już wytyka­ją pro­du­cen­tom pomył­ki “każdy kto zna serie wie, ze schody na piętro są z prawej strony w salonie, a nie lewej”.

 

Świę­towanie 25 roczni­cy ist­nienia seri­alu obe­j­mować również będzie spec­jal­ny odcinek, w którym Spring­field — rodzinne przed­mieś­cia Simp­sonów — pojaw­ią się ludzi­ki Lego. Kloc­ki w sprzedaży w Stanach Zjed­noc­zonych będą od 1 lutego, zestaw z 2523 ele­men­ta­mi ma kosz­tować około 600 zło­tych. W maju do sklepów trafią fig­ur­ki Lego różnych postaci z seri­alu. Cena za jed­ną to około 12 zło­tych. Kogo ucieszą bardziej, dzieci czy dorosłych?

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz