Tablica na ścianie

Tablica na ścianie

by -

Malowanie uważam za zakońc­zone i z radoś­cią infor­mu­ję, że poprzecz­ka przeskoc­zona:) Pola też skacze jak młody zając, najchęt­niej na łóżku. Poza tym chce we wszys­tkim uczest­niczyć. Przez moment baw­iła się sama, czyt. tłukła swo­je miniatur­owe gar­n­ki. Nie mogła odpuś­cić nowoś­ci — mal­owa­nia. Od początku. Kiedy zauważyliśmy, że zaczy­na rysować po ścianach, zde­cy­dowal­iśmy poświę­cić jed­ną z nich na tablicę. Dłu­go szukaliśmy odpowied­niej far­by. Kupil­iśmy Ben­jamin Moore i uważam, że sprawdz­iła się rewela­cyjnie. Kiedy wiec­zorem wzięłam kredę, zaczęłam pisać i rysować po ścian­ie, ona też ruszyła. Od razu wzięła całe pudełko. Popisała ścianę, a potem kosz na śmieci, świeżo zaole­joną podłogę, futrynę i wszys­tko jak leci­ało. Artysty­czny zapęd ograniczyliśmy do 1 koloru:) Kiedy i to nie przyniosło rezul­tatu, musieliśmy zając ją czymś innym — wycią­ganiem i wkładaniem naczyń do zmy­war­ki.

Straty dnia — pobity dzbanek:( i piżamowa ses­ja pod tablicą.

[tabs slidertype=“images” auto=“yes” autospeed=“3000”
[imagetab width=“360” height=“482”]https://zaradna-mama.pl/wp-content/uploads/2012/01/maluje_sama.jpg [/imagetab]
[imagetab width=“360” height=“482”]https://zaradna-mama.pl/wp-content/uploads/2012/01/maluje_sama.jpg [/imagetab]
[imagetab width=“360” height=“482”] https://zaradna-mama.pl/wp-content/uploads/2012/01/maluje-z-Polka.jpg [/imagetab]
[imagetab width=“360” height=“482”] https://zaradna-mama.pl/wp-content/uploads/2012/01/calus.jpg [/imagetab]
[imagetab width=“360” height=“482”] https://zaradna-mama.pl/wp-content/uploads/2012/01/pos-sciana.jpg[/imagetab]
[/tabs]

PODOBNE ARTYKUŁY

6 KOMENTARZE

  1. Grat­u­lac­je dla rodz­iców za świet­ny pomysł.:) Miejmy nadzieję, że Pola nie będzie więcej pisała po podłodze i meblach.…..Nie liczą się straty, ale efekt końcowy.:)Pozdrawiam.

  2. Pomysl rewelac­ja i jakie wyko­nanie sciany tabl­i­cy z panora­ma dachow w gorze!
    Domys­lam sie,ze Pola nie ograniczy wlas­nej akty­wnosci twor­czej tylko do tej sciany.Wrecz prze­ci­wnie bedzie zachecona do sprobowa­nia jak sie malu­je na innych wol­nych przestrzeniach,co pewno juz uczyni­la:)
    Z 3 latkiem, moz­na sie juz umaw­iac ‚ze malu­je­my tylko na wyz­nac­zonym terenie,tak ze przez nastep­ne 1,5 roku nie musi­cie planowac mal­owa­nia mieszka­nia. Kiedy przyjdzie czas do odswiezenia scian, to pewno bedziecie mieli dylemat ktorego sli­macz­ka Poli zamalowac,a ktorego zatrzy­mac przy zyciu na pami­atke:)

    Patrzac na zdje­cia Pol­ci, widzac jej wiel­ka radoche z powdu,ze jej rodz­ice znowu dla niej cos fajnego wymyslili,to robi sie mi siel­sko na ser­cu.
    Prze­sy­lam ucalowa­nia dla malut­kich raczek malej malar­ki ‚a Zarad­nej grat­u­lu­je pomys­lu:)

Dodaj komentarz