Chomik

Chomik

by -

Spaceru­jąc po kopen­haskim lot­nisku, w jed­nym ze sklepów zobaczyłam chomi­ka na baterie. Pomyślałam, że sko­ro Pol­cia ma taki zakręt na chomi­ki, ten beżowo-biały musi być jej. Dłu­go nie zas­tanaw­ia­jąc się, po pros­tu kupiłam zwierza. Kiedy przekroczyłam próg domu, Poleń­ka rzu­ciła się w moje ramiona. Szy­bko otworzyłam wal­izkę i wycią­gałam niespodziankę. Okaza­ło się, że w kom­ple­cie nie ma baterii. Żeby zademon­strować, jak dzi­ała cudo zabawkarskiej tech­ni­ki, wyciągnęłam jed­ną z pilota od telewiz­o­ra, Pstryk i: “Ije tua, ije tua, ije tua” krzy­cza­ła, co znaczy: idzie tutaj:) Następ­nego dnia chomik nie dzi­ała. Proszę M. żeby zerknął, bo jak wytłu­maczymy dziecku, że chomik przez noc się zep­suł. M. trady­cyjnie ze sto­ickim spoko­jem odpowia­da: dzi­ała, przełożyłem baterie do pilota, żeby zobaczyć co na świecie się dzieje.

Oto taniec radoś­ci jaki odstaw­iła Pola, gdy zobaczyła chomi­ka.

PODOBNE ARTYKUŁY

2 KOMENTARZE

  1. Nie trze­ba byc w Kophen­hadze 🙂 Te chomi­ki sa modne juz od kilku lat 🙂 Kiedys dostaly tytul Zabaw­ki Roku 🙂 Sa do nich rozne przeszkody, kolowrot­ki i tunele 🙂 Moj maly mezczyz­na nieste­ty sie tym nie interesuje;)(moze dlat­ego, ze mamy slod­kiego, malego psa) ale sama bym kupi­la 😀 Poz­draw­iam

  2. Emem, kto nadał tytuł zabaw­ki roku i gdzie moż­na kupić sko­ro była i jest tak pop­u­lar­na? Ja nigdzie nie spotkałam takiego chomi­ka, ani też nie widzi­ałam, może pod­powiesz dla mnie i innych zain­tere­sowanych? Poz­draw­iam. Ps. Chomik jest cud­owny, szko­da, że moje dzieci nie mogą mieć takiego cuda, a Pola wyglą­da przy nim na bard­zo szczęśli­wą, taka mała rzecz, a ile radoś­ci dla dziec­ka…:)

Dodaj komentarz