Słówko o sesji

Słówko o sesji

by -

Trochę musieliśmy poczekać na zdję­cia z sesji urodzi­nowej Pol­ki. Ale opła­cało się, bo efekt jest zach­wyca­ją­cy! Zresztą zobacz­cie sami. Do dziś jestem zła, że nie pstrykałam zdjęć “od kuch­ni”. Kiedy Diana — autor­ka zdjęć opuś­ciła nasze mieszkanie, dopiero wtedy uzmysłow­iłam swój błąd. Diana Domin ma wyjątkowe pode­jś­cie do dzieci. Jest spoko­j­na, pogod­na, cier­pli­wa. Mogłabym tu mnożyć i mnożyć jej zale­ty. Najważniejsze, że potrafi odpowied­nio zain­tere­sować malucha i doskonale wyczuwa kiedy odpuś­cić, gdy bohater sesji czu­je się zmęc­zony albo głod­ny 🙂 Zdradzę, że dzieci odmieniły jej życie zawodowe. Jeśli będziecie miały okazję spotkać się pod­czas sesji z pewnoś­cią coś o tym opowie. Urodziny Pol­ki to wyjątkowy dzień i wielkie świę­to — cud­ow­na chwila. Za wszelką cenę chci­ałam ją zatrzy­mać, by po lat­ach móc odkurzyć i spo­jrzeć z sen­ty­mentem. Zachę­cam Was do robi­enia sesji zarówno w ciąży i potem gdy maluch już rośnie. Dopiero ter­az patrząc na Polkę widzę jak szy­bko rośnie. Już nigdy nie będzie leżała na kuchen­nym stole pod lam­pą jak kur­czak:) Ter­az to mała kobi­et­ka, która śli­ni moje pęd­zle do mak­i­jażu, zja­da szmin­ki w całoś­ci, próbu­je pudrować nos i zakładać na ramię tor­bę, która jest od niej niemal dwa raz więk­sza! Dziew­czyny wywołu­j­cie zdję­cia, wkle­ja­j­cie do albumów! Dzię­ki moim rodz­i­com mam set­ki zdjęć. Pier­wsze urodziny, pasowanie na ucz­nia, wakac­je, świę­ta, itd… Pły­ta zaginie, albo zary­su­je się, dysk w kom­pie pad­nie… i wszys­tkie zdję­cia znikną! Rób­cie zdję­cia!!!

[tabs slidertype=“images” auto=“yes” autospeed=“3000”]
[imagetab width=“480” height=“719”] https://zaradna-mama.pl/wp-content/uploads/2011/10/nozkimamuszki.jpg [/imagetab]
[imagetab width=“480” height=“719”] https://zaradna-mama.pl/wp-content/uploads/2011/10/nakomodzieztortem.jpg [/imagetab]
[imagetab width=“480” height=“719”] https://zaradna-mama.pl/wp-content/uploads/2011/10/zbalonami.jpg [/imagetab]
[imagetab width=“480” height=“719”] https://zaradna-mama.pl/wp-content/uploads/2011/10/ooocochodzi.jpg [/imagetab]
[imagetab width=“480” height=“719”] https://zaradna-mama.pl/wp-content/uploads/2011/10/zamyslonanasofie.jpg [/imagetab]
[/tabs]

PODOBNE ARTYKUŁY

8 KOMENTARZE

  1. Inteligent­ni rodz­ice: cud­ow­na mama,przystojny tata i efekt widoczny…córcia jest boska!!!!mieszanka doskon­ała 😉

  2. Coz za doskon­aly splot genow,chociaz Pol­cia wyda­je sie byc esen­s­ja Mamy, kto­ra jest Piek­na Kobi­eta ‚a Polen­ka slicz­na dziewczynka.Tylko pograt­u­lowac no i podzi­wiac za calok­sz­talt oby­d­wie gwiazdy ukazane na tych przepieknych zdje­ci­ach!

  3. Wywołu­ję zdję­cia bo mam sen­ty­ment dl tych papierowych 🙂 I zde­cy­dowanie częś­ciej oglą­dam te zdję­cia w albu­mach, niż na pły­tach.
    Poz­draw­iam

  4. Jestem za! Trze­ba robić zdję­cia i wywoły­wać! I nie odkładać tego “na później”! Super ses­ja! Cza­sa­mi to jed­nak ciut kosz­towne ale to moż­na poradz­ić sobie samemu i zro­bić taką ses­je, pobaw­ić się. To super zabawa dla całej rodziny!

Dodaj komentarz