Krótko

  by -

  Czasa­mi żału­ję, że doba nie trwa dłużej. Kiedy wracam z pra­cy, baw­ię się z Pol­cią. M albo ja czy­tamy bajkę lub wier­szyk, potem kąpiel, karmie­nie i dobra­noc. Moje dzieci już śpią:) Duży odpadł chwilę po Polce… a ja siedzę w tej ciszy i zas­tanaw­iam się co robić?! Kiedy mam tysiąc spraw do załatwienia, potrafię zaplanować dzień co do min­u­ty, gdy mam wolne, mój zmysł orga­ni­za­cyjny również odpoczy­wa:) wszędzie spóź­ni­am się i dniem rządzi przy­padek.
  Któraś z Was napisała, że po słowie mama, kole­jnym jakie dziecko wypowie będzie: ba-ba. Dziś R. usłysza­ła TA-TA:)
  Dobra zarad­na mama, to szczęśli­wa i tym samym wys­pana mama. Wybacz­cie, że dzisi­aj tylko tyle. Następ­nym razem będzie lep­iej!
  Ps. Lista fanów blo­ga dobi­ja do pier­wszej set­ki. DZIĘKUJĘ. To miłe i ważne, kiedy przy­chodzą chwile zwąt­pi­enia. Śpi­j­cie dobrze:)

  2 KOMENTARZE

  1. Krótko”, a tak wiele. Zarad­na Mamo, po pra­cy nie ma się zbyt wiele cza­su, ani dla siebie, ani dla dziec­ka, ani dla part­nera, dlat­ego też piszesz, że obo­je śpią. Wskakuj do łóżecz­ka, odpoczy­waj, bo czekamy na kole­jne wpisy o postę­pach Poli w różnych dziedz­i­nach jej życia.:))))

  2. Wat­pi­e­nie jest rzecza ludzka,ale w przy­pad­ku Zarad­nej Mamy nie mam zad­nych watpliwosci,ze licz­ba jej fanow dobi­je do tysiecy i to wiernych fanow!
   Zarad­na Mamo, mozesz spac spokojnie,i zycze Tobie twor­czych snow:)

  Dodaj komentarz