Jak wybrać zimowe buty

Jak wybrać zimowe buty

by -

Zobacz gdzie możesz kupić ciepłe i ładne obuwie dla dziecka.

By zimowe spacery były radosnym doświadczeniem musimy w porę zaopatrzyć się w odpowiednie obuwie. Jakie buty będą najlepsze dla naszego dziecka? Jak my, troskliwe mamy i miłośniczki mody, możemy pogodzić w czasie takich spacerów modę, wygodę i ochronę przed zimnem? 

1_Zimowe_spacery

 

Nasze pociechy stały się dla znany­ch pro­jek­tan­tów ważnymi klien­tami, dlat­e­go ofer­ta dziecię­cy­ch butów jest z roku na rok coraz więk­sza. Najwygod­niej jest wybier­ać je online, bo w takich sklepach jak np. ButSklep.pl mamy dostęp do wielu różny­ch marek, a w razie nietrafione­go rozmi­aru buty może­my bez prob­le­mu zwró­cić lub wymienić.

Dla mały­ch mężczyzn
Jakie obuwie mogą zatem sprawdz­ić się w przy­pad­ku naszy­ch pociech? Akty­wnym chłop­com mogą przy­paść do gus­tu Adi­dasy CH Adis­now II CF CP – sportowe trap­ery z doskon­ałą izo­lacją przed zim­nem oraz podeszwą, która zapew­nia dobrą przy­czep­ność. Tim­ber­land Tod­dlers Pre­mi­um 6 IN to z kolei ide­al­na propozy­c­ja dla starszy­ch chłopców, którym zależy na mod­niejszy­ch styl­iza­c­jach. Te trap­erki to ciekawy fason, doskon­ałe ocieple­nie oraz gruba, gumowa podeszwa, której walorów trud­no nie docenić zimową porą.

Dla mały­ch kobi­etek

Na pol­skim rynku pojaw­iło się też wiele ciekawych propozy­cji dla dziew­czynek. Kolorowe trzewiki marki Bartek z aplikac­jami lub koza­czki Reebok Frost­bound II to intere­su­jące propozy­c­je dla mały­ch miłośniczek mody. Uznaniem wśród mały­ch ele­gan­tek cieszą się też buty EMU Aus­tralia Bright Lo Pur­ple. Zach­wyca­ją one ozdobami w formie kolorowych motylków, a co najważniejsze – bard­zo dobrze chronią przed zim­nem. Dzięki ocieple­niu wnętrza butów wełną merynosów udało się stworzyć obuwie przewiewne i ciepłe, a więc ide­al­ne na srogą zimę.

Coś dla mam
Dla nas waż­na jest nie tylko wygo­da i ciepło, ale też mod­ny wygląd. W tym sezonie doskonale sprostała temu marka Emu, pro­ponu­jąc wiele nowych mod­eli, z których mogą sko­rzys­tać miłośniczki długich, zimowych spac­erów. Dla kobi­et, które staw­ia­ją na bardziej trady­cyjne rozwiąza­nia, dobrym rozwiązaniem będą buty Maciejka. W zimowej kolekcji tej pol­skiej marki pojaw­ia­ją się i ciepłe szty­ble­ty, i wygod­ne trzewiki ocieplane polarem, nie brak również wygod­ny­ch botków na niskim, sta­bil­nym obcasie. A jak chronić swe stopy przed wilgo­cią? Tu doskonale sprawdzą się kalosze. Na przykład ele­ganck­ie Huntery to ide­al­na propozy­c­ja dla tych pań, które w cieple­jsze dni chcą cieszyć się rodzin­nymi spac­e­rami, unika­jąc jed­nocześnie prob­lemów związany­ch z top­nieją­cym śniegiem i kałużami, o które zimą prze­cież nietrud­no.

BRAK KOMENTARZY

Odpowiedz

2 × 5 =